Menu Zamknij

Praca

Oskoma Trzaskowo Golf Club zatrudni recepcjonistkę / recepcjonistę do pracy na polu golfowym w Trzaskowie oraz Kucharza w Oskoma Restaurant w Trzaskowie

RECEPCJONISTA / RECEPCIONISTKA

Obowiązki:

  • organizacja prawidłowej pracy recepcji
  • obsluga klubowiczów i gości odwiedzających pole golfowe
  • obsługa telefonów
  • utrzymywanie sprawnego obiegu dokumentów
  • pomoc przy organizacji turniejów i imprez golfowych
  • obsługa proshopu-sklepu golfowego
  • prowadzenie baz danych klientów, wysyłanie mailingów
  • obsługa kasy fiskalnej
  • przygotowywanie raportów dobowych
  • reprezentacja firmy i dbanie o jej dobry wizerunek
  • Wymagania:
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność, praca w weekendy i święta
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność w realizacji zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • obsługa komputera

Oferujemy:

  • uczestnictwo w szkoleniach
  • praca w miłej atmosferze
  • możliwość premii
  • udział w kursie nauki gry w golfa

KUCHARZ

Opis stanowiska

  • Przygotowanie ofert lunchowych
  • Umiejetność komponowania dań dla sportowców
  • Dobrze widziane doświadczeniem w  kuchni Wege
  • Mile widziane umiejętności piekarniczo dekoratorskie
  • Udział w planowaniu i układaniu menu

Wymagania

  • Dbanie o higienę, porządek i gospodarkę w kuchni
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Aktualne badania sanepidu

Oferujemy

  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Możliwość wdrażania własnych przepisów
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Udział w kursie nauki gry w golfa

Przyjdź i spróbuj swoich sił !

Zapraszamy miłośników dobrej kuchni i przyjemnej pracy.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie