Menu Zamknij

O nas

Oskoma Trzaskowo to jedyne takie miejsce w Wielkopolsce. Położone 20 kilometrów od zgiełku Poznania, zachwyca ciszą i bliskością natury. 

 

Nasze 9-cio dołkowe pole jest doskonałym miejscem dla początkujących i ciekawym wyzwaniem dla zaawansowanych golfistów. Naszym powodem do dumy jest również fakt, że posiadamy jedną z najpiękniejszych akademii golfa na terenie całej Polski. 

Panuje u nas rodzinna atmosfera, dzięki czemu każdy znajdzie swoje miejsce i poczuje się jak w domu. Pomożemy Ci zagłębić się w tajniki golfowych rozgrywek oraz rozbudzić entuzjazm w każdej kolejnej rozgrywce. 

 

Oskoma Trzaskowo to nie tylko pole golfowe, ale także rozbudowane zaplecze restauracyjne i rekreacyjne, w którym możesz zregenerować siły po stresującym dniu. Zapraszamy na smaczne posiłki, na które można przyjść z całą rodziną bez jakiejkolwiek okazji, a także zachęcamy do zorganizowania u nas imprezy okolicznościowej w pięknym miejscu, otoczonym Puszczą Zielonka. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy wiele radości i satysfakcji na każdym poziomie zaawansowania gry w golfa. Czekamy na Ciebie i Twoich bliskich!

O nas w liczbach

20 km OD POZNANIA

POLE 10 ha

9 DOŁKÓW

2,5 ha STREFY TRENINGOWEJ

20 TURNIEJÓW W ROKU

1 RESTAURACJA W OBRĘBIE POLA

9 TORÓW TRENINGOWYCH

350m MAT TRENINGOWYCH

REKOMENDACJE

5/5

Amazing golf course, best pro Daniel Sobota, fantastic staff, great atmosphere, delicious food and best 🏌️‍♀️ ⛳️ tournaments ever. Keep it up 👍😎

5/5

Wspaniała klimat uroczego zakątka Wielkopolski, szkoda,że na północy regionu nie ma takich miejsc a zapewne by to zagęściło golfowe miejsca

5/5

Pole bardzo piękne, obsługa pań z recepcji golfowej bardzo profesjonalna i pomocna , dodatkowo Restauracja gdzie można bardzo dobrze zaspokoić kubki smakowe.Polecam.